Το Γενικό Λύκειο Κροκεών “Νικηφόρος Βρεττάκος” προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών/τριών της Α’ και Β’ Τάξης στην Καλαμάτα, από Πέμπτη 14-03-2024 έως και Παρασκευή 15-03-2024.

Ζητούμε προσφορές από τα τουριστικά γραφεία μέχρι την ΔΕΥΤΕΡΑ 04 Μαρτίου 2024 και ώρα 12:30 μ.μ. στο γραφείο του Γενικού Λυκείου Κροκεών Νικηφόρος Βρεττάκος σε κλειστούς φακέλους που θα φέρουν εντύπως και με σφραγίδα τα στοιχεία του προσφέροντος και την ένδειξη «Προσφορά για την εκπαιδευτική επίσκεψη της Α’ και Β’ Τάξης του Γενικού Λυκείου Κροκεών “Νικηφόρος Βρεττάκος” στην Καλαμάτα»

Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές μέσω email. Οι προσφορές που θα κατατεθούν θα ανοιχθούν ενώπιον της επιτροπής αξιολόγησης του σχολείου μας.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη διήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του ΓΕΛ Κροκεών στην Καλαμάτα